fbpx

Vykdoma...

 

Kursai organizuojami tik individualūs, tai yra vienas mokinys – viena trenerė. Tai leidžia jums labai gerai įsisavinti medžiagą ir be trukdžių klausti trenerio visų norimų klausimų. Teorija ir praktika išskirstyta taip, kad jūs įgautumėte kuo daugiau žinių. Mūsų tikslas – suteikti aukščiausios kokybės teorines žinias bei ugdyti praktinius gebėjimus. Po mokymų jūs galėsite nesibaimindami dirbti naujame amplua.

Mokymų metu naudojama viena geriausių permanentinio makiažo įranga ir pigmentai – Gaube kosmetik (Austrija). Šis ženklas pripažintas visame pasaulyje, o jį renkasi pasaulinio lygio meistrai. Aparatai sertifikuoti kaip medicininė įranga (CE 0123) ir yra pagaminti pagal ISO 9001 bei ISO 13485 standartus. Gaube kosmetik pigmentai atitinka Europos Sąjungos direktyvą ResAP(2008)1, o Dermatest® juos įvertino kategorija „Sehr gut“. Tokiu įvertinimu gali pasigirti tik retas gamintojas!

Kursų metu suteiksime:

  • Darbui reikalingas priemones
  • Modelius
  • Medžiagą
  • Praktiką su griežta meistro priežiūra

Po kursų baigimo įteikiami du tarptautiniai sertifikatai.

Mokymų metu taikoma speciali kaina produkcijai įsigyti

Ilgalaikio permanentinio
makiažo baziniai kursai

Microblading
baziniai kursai

Kvalifikacijos
kėlimo kursai

Mikropigmentacijos ir mezoterapijos centras
Apie mus...

Mikropigmentacijos ir Mezoterapijos centras – estetiška ir harmoninga vieta, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Centre atliekamos inovatyvios grožio procedūros, grindžiamos reguliariomis konsultacijomis, sertifikuotais grožio srities mokymais bei inovacijomis.

Kontaktai

Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality.

S. Žukausko g. 2B, Kaunas
A. Vivulskio g.7, Vilnius
Plantinkaai 1a, 2000 Antwerpen, Belgija

© 2022 MMCentras. Visos teisės saugomos.

© 2020 MMCentras. Visos teisės saugomos.