fbpx

Vykdoma...

 

Hialiurono procedūrosRaukšlių korekcija hialuronu

Raukšlių korekcija hialuronu

Hialurono rūgšties užpildų injekcijomis ne tik sumažinamos raukšlės, bet ir atkuriamas veido kontūrų pilnumas, jaunatviškumas, suteikiama apimtis.

Galima sumažinti arba panaikinti smulkias ir gilias raukšles: tarpuakių raukšles, ,,žąsų kojeles“ aplink akis, nosies-lūpų raukšles, smulkias raukšleles aplink burną, įdubas lūpų kampučiuose, raukšles skruostų ir smakro srityse. Injekcijos atliekamos: nosies ir burnos raukšlėms, raukšlėms virš lūpų, pasmakrės raukšlėms, kaktos raukšlėms.

Procedūros metu, naudojant ploną adatą, hialurono rūgšties gelis yra suleidžiamas į raukšles (naudojami vienkartiniai įrankiai). Suleista hialurono rūgštis tolygiai pasiskirsto, užpildo raukšlę, bei drėkina odą.

Dažniausiai rezultatai išlieka nuo 3 iki 18 mėnesių. Po to procedūrą galima kartoti.

Skruostų formavimas hialurono rūgšties užpildais
  • Kaina nuo 280 €
  • Trukmė 1 val. 15 min.

Registruokis dabar

Norint užsiregistruoti į procedūrą, patogiai ir greitai tai galite padaryti Treatwell puslapyje.
Taip pat rezervuoti laiką galite ir telefonu (8-655) 51118

Trukmė:
60 min
Kaina:
60
Mikropigmentacijos ir mezoterapijos centras
Apie mus...

Mikropigmentacijos ir Mezoterapijos centras – estetiška ir harmoninga vieta, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Centre atliekamos inovatyvios grožio procedūros, grindžiamos reguliariomis konsultacijomis, sertifikuotais grožio srities mokymais bei inovacijomis.

Kontaktai

Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail. Keeping your eye on the ball while performing a deep dive on the start-up mentality.

S. Žukausko g. 2B, Kaunas
A. Vivulskio g.7, Vilnius
Plantinkaai 1a, 2000 Antwerpen, Belgija

© 2022 MMCentras. Visos teisės saugomos.

© 2020 MMCentras. Visos teisės saugomos.